Sünnipäevade või juubelite õhtujuht Nikolai Bentsler

Erinevas vanuses sünnipäevalapsed soovivad oma juubelit või lihtsat sünnipäeva tähistada erineval viisil.
Seetõttu see, mis külalistega läbiviidavatest mängudest ja eeskavast võiks sobida 30. sünnipäeval, ei pruugi hästi kooskõlastuda järgmise ümmarguse tähtpäevaga.
Ma arvestan kõiki neid nüansse, nii nagu sedagi, et mitte iga juubilar ei taha, et temale kui pidustuste peasüüdlasele palju tähelepanu osutatakse.
Sünnipäeva ja juubeli õhtujuht peab arvestama kliendi kapriisidega ja muidugi tajuma külaliste meeleolu.
Lisaks täiskasvanute sünnipäevadele meeldib mulle väga lastega töötada.

Lastel võib olla palju pidupäevi, alates lasteaia lõpupeost kuni oma sünnipäevani ja aastavahetuse lastehommikuni koolis või lasteaias. Ja muidugi, lapsed tahavad ju alati mängida.
Ning seetõttu, et lapsed vaatavad praegu selliseid menufilme nagu „Shrek“, „Cars“, „Turbo“, „WALL-E“ ja minu eriline lemmik „Kuidas taltsutada lohet“, tuleb arvestada sellega, et tavaline patsimäng ja „Kasakad ja röövlid“ neid enam ei huvita.
Mina ja mu kolleeg Vadim Malõškin töötasime välja mängude süsteemi lastele. Selle süsteemi aluseks ei loonud me lihtsalt mänge, vaid püstitasime endile ülesande töötada välja arendavad interaktiivsed mängud, sest lapsed õpivad kõige paremini just mängu kaudu.
Kõik mängud lepitakse kokku lastevanemate või kasvatajatega. Pole tähtis, milline aastaaeg parajasti on, iga kirjeldatud programm sobib teie peoga. On järgmised stsenaariumid: „Mereröövel, kes varastas jõulud“, „Lahke Ba võlulood“.
Vanemate lastega viime läbi spartakiaade ja universiaade.

1392177829_cake

Mul on igasuguste juubelite korraldamise kogemus alates 25-kuni 70 juubelini.

Igaks juubeliks on omad traditsioonid ja omad spetsiaalsed stsenaariumid.

Taolistel pidudel on külalisteks tavaliselt küllaltki erinevad inimesed, mina töötan igaühele ja loon sõbraliku peo atmosfääri.

Võin juubeleid läbi viia mitmes keeles – eesti , inglise, vene.

Kuidas toimub meie omavaheline suhtlemine?

Te helistate mulle osundatud telefonumbril ja me lepime kokku kuupäeva, koha ja kellaaja.
Kui kõik on mõlemale poolele vastuvõetav, lepime kokku hinnas ja kui see rahuldab, lepime kokku kohtumise teile sobivas kohas.

Telefone +(372) 53 58 38 49