Stsenaariumi tugiraam ja peostsenaarium ise on alati õhtujuhi hool ja ülesanne.

Peol on põhilised osad, mis koosnevad mängudest, tantsudest ja traditsioonilistest momentidest.
Kuid alati on kvaliteetsete täienduste lisamise võimalus.

Kui soovite oma külalisi meeldivalt üllatada ja lisada täiendava kirsi oma peole, võin pakkuda teenuseid oma partneritelt ja kolleeidelt, kes üritustel esinevad.
Ants Vaher – suurepärane viiuldaja, kes sobib hästi pulmakülaliste kogunemise algusesse.

Balletinumber priimabaleriin Nadežda Antipenko juhtimisel kaunistab mis tahes suunitlusega õhtut, lisab rafineeritust ja graatsiat, sukeldub kunsti ja klassika maailma.

Aleksandr Zamaška – üks riigi paremaid illusioniste, kes on võitnud rahvusvahelisi konkursse ja võidab neid veelgi, oskab publikuga kenasti suhelda ja kasutab ainult neid illusioone, mida võib REAALSELT näha.

Laulja Jekaterina Nikolajeva-Kordas – džässihääl, Katja suurepärane repertuaar ja imeline sära muudavad tantsupõranda jalge all tuliseks.

Seebimullide show sobib mitte ainult lastepeole, vaid üllatab meeldivalt ka täiskasvanuid.

Vadim Malõškini ja Nikolai Bentsleri koomiline duett – kerge humoorikas etendus, interaktiivne külaliste jaoks, sobib ideaalselt pulma ja juubelile.

Fire show – sobib hästi õhtu lõpetuseks ja lisab külalistele peoõhtu soojust.

Street work out show – üllatab kõigega, milleks inimkeha võimeline on, ja veel rohkem rabab sellega, et seda teevad esmapilgul tavalised koolilapsed, mitte tsirkuse akrobaadid.

Spekter laieneb pidevalt ja kui teil jäi veebilehelt miski leidmata, küsige minult isiklikult, ma aitan alati leida selle, keda te oma peole vajate.